Mūsu pakalpojumi

Limfodrenāža

Aizmirsti par kāju tūsku!

Pozitīvais limfodrenāžas rezultāts ir vērojams un jūtams jau pēc dažām procedūrām. Jau pēc pirmās procedūras pacienti jūt viegluma sajūtu rokās, kājās. Samazinās tūska, vēnu varikoze kā arī kāju, roku un ķermeņa apkārtmērs.

Mehāniskā limfodrenāža tiek pielietota gan ārstnieciskā, gan kosmētiskā nolūkā un tās darbības pamatā ir organisma fizioloģisko procesu aktivizēšana. Tiek stimulēta “liekā” šķidruma un vielmaiņas gala produktu izvadīšanu no organisma, kā rezultātā samazinās tūskas un celulīts, uzlabojas venoza attece, palīdz sadzīt venozām čūlām. Limfodrenāža ir lielisks līdzeklis cīņā ar tūsku kājās venozo stāzi. Tāpat manuālā limfodrenāža ir neaizvietojama ārstējot smagas limfostāzes formas. Šajā gadījumā tā tiek kombinēta ar mehānisko limfodrenāžu un speciāla limfoloģiska kompresijas pārsēja uzsaitēšanu procedūras beigās.

Jūsu ieguvumi:

  • “liekā” šķidruma un vielmaiņas gala produktu izvadīšanu no organisma;
  • viegluma sajūtu kājās, rokās un visā ķermenī;
  • samazinās tūska, venozas čūlas un celulīts;
  • samazinās kāju un ķermeņa apkārtmērs;
  • palīdzēs noņemt tūsku pēc lūzumiem rokās un kājās.

Kā notiek procedūra:

Mehāniskās limfodrenāžas metodes pamatā ir saspiestā gaisa padeve caur speciāli izveidotajām manžetēm, kas ritmiski saspiež ekstremitāti un labvēlīgi ietekmē limfātisko sistēmu. Procedūras laikā pacientam tiek uzvilkts speciālais “tērps” – kājām tiek uzvilkti garie “limfodrenāžas zābaki” jeb “gaisa zābaki”. Roku un ķermeņa augšdaļas limfas atteces uzlabošanai ir speciāla, “gaisa jaciņa”. Jaciņu izmantojam arī pacientēm pēc krūts onkoloģiskām operācijām, kad rokā ir limfas stāze. Limfodrenāžas procedūras profilaktiski ir ieteicamas cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu. Tāpat limfodrenāžas procedūras ir ieteicamas cilvēkiem, kuri bieži lido.

Vienības gatvē 51, Rīgā.  mob.  25 66 85 02. Bezmaksas autostāvvietas Rīgā pie doktorāta un LOR klīnikas, pāri ielai pretī doktorātam, Telts un  Robežu ielās.


Dāvanu kartes, konsultācijas un pieraksti uz limfodrenāžu 28 30 80 65Liepāja, Kuršu ielā 18 un Vienības gatvē 51, Rīgā.
Bezmaksas autostāvvietas pie doktorāta un LOR klīnikas, pāri ielai pretī doktorātam, Telts un Robežu ielās.